Úvod » In-line hokej » Sezóna 2017

Finálový turnaj JERSEY 53 MČR přípravky inline hokeje

publikováno 26.06.2017 (aktualizováno 25.04.2018)

Neděle, 25.6.2017, sraz 9.15 hod., hra 10.10 hod.
IHC Olomouc - IHC Kladno

Finálový turnaj JERSEY 53 MČR přípravky inline hokeje - průběh zápasu

ČTVRTFINÁLE
Sobota, 24.6.2017, sraz 10.30 hod. v Přerově
11.30  IHC TEMPISH OLOMOUC - IHC ČERNOŠICE

Finálový turnaj JERSEY 53 MČR přípravky inline hokeje - průběh zápasu
          IHC Olomouc - SK Černošice

Mládežnické kategorie mají před sebou závěrečné turnaje, hrát se bude v Přerově

čtvrtek 22.06.2017, 18:52 | David Mencl | Aktuálně

Mládežnické kategorie mají před sebou závěrečné turnaje, hrát se bude v Přerově

Už tento víkend se dozvíme, kdo se stane mistry republiky v jednotlivých mládežnických kategoriích. Všechny týmy se sjedou do Přerova, kde se během soboty a neděle uskuteční celkem pětadvacet utkání. Jako první skončí sezóna pro juniory, kteří mají finále naplánované už na sobotu. Přípravka, mladší žáci a starší žáci pak budou o zlato bojovat v neděli.

Junioři

Základní část určila, že se na závěrečném turnaji představí Přerov, Uherský Brod, Zlín a Kladno. V semifinále se nejdříve představí první dva jmenované celky, následně si to o finále rozdají i zbylé týmy. Ve stejný den dojde i na utkání o medaile.

Nejvíce se v základní části dařilo Přerovu, který s dvaceti body předstihl druhý Zlín. Ten zaostal o pouhé dva body, třetí pak skončilo o další bod zpátky Kladno. Při pohledu na vzájemné zápasy semifinálových soupeřů nenajdeme jednoznačného favorita. Přerov totiž Uherský Brod přetlačil dvakrát těsně jen o gól, Kladno pak Zlín porazilo po vyrovnaných výkonech obou týmů.

Starší žáci

Oproti nejstarší mládežnické kategorii se na finálový turnaj probojovalo šest celků starších žáků. Vzhledem k tomu, že se hrálo ve dvou divizích, místenku si zajistily tři týmy z každé části soutěže. Vítězové divizí navíc postoupili rovnou do semifinále, zbytek bude bojovat už ve čtvrtfinále. Stejně to funguje i u mladších žáků a přípravky.

Nejlepší výchozí pozici si v základní části vybojovali kladenští a zlínští mladíci, kteří naskočí až do semifinále. Ve čtvrtfinále se pak střetnou Hořovice s Přerovem a Boskovice s Lomnicí nad Popelkou.

Mladší žáci

Mezi čtyři nejlepší se mezi mladšími žáky dostali hráči Úhřetic a Břeclavi. Čtvrtfinále si pak zajistili dobrými výkony Hořovice, Přerov, Zlín a Kladno. Právě mladší žáci otevřou celý program víkendu, v sobotu se začíná už v devět hodin.

Přípravka

Nejmladší kategorie začne závěrečné boje hned po mladších žácích, kdy se do hry dostanou ve čtvrtfinálových soubojích Hořovice s Břeclaví a Olomouc s Černošicemi. Rovnou do semifinále se pak protlačily Kladno a Přerov.

ČTVRTFINÁLE
sobota, 24.6.2017, sraz 10.30 hod. v Přerově
11.30  IHC TEMPISH OLOMOUC - IHC ČERNOŠICE

Jestliže prohrajeme sobotní čvrtfinále, budeme hrát ještě v sobotu
v 16.10 hod. o 5.-6. místo.
V případě postupu do semifinále, budeme hrát v neděli s Kladnem v 10.10 hod.
Sraz by byl v 9.15 hod. v Přerově.

ÚČAST NA PÁTEČNÍM TRÉNINKU (23.6.2017)
JE POVINNÁ.