Úvod » Důležitá upozornění

JMÉNO PRO MASKOTA HC OLOMOUC

publikováno 27.09.2013 (aktualizováno 06.10.2013)

Jdeme do finále! Vyberte konečné jméno maskota

23.9.2013 | Klub

O L O M O U C – V průběhu loňské baráže o extraligu se na olomouckém ledě objevilo nejedno velké překvapení. Tím největším byl ale bezesporu léta vyhlížený maskot hanáckého klubu. Povedená verze kohouta vyjela na led v dresu s číslem 94. To má připomínat dosavadní největší úspěch v historii klubu, zisk titulu mistra ligy v sezóně 1993/1994. Maskotovi Olomouce však stále schází jediná věc, a to jméno. Hlasujte a pomozte vybrat to nejlepší.

Jdeme do finále! Vyberte konečné jméno maskota

O jeho podobě jste měli šanci rozhodnout vy, fanoušci olomoucké Mory. Do semifinálové sedmičky byla z vašich návrhů vybrána zástupci Fan klubu, vedení klubu a redakce jména Morahout, Kokrháč, Tvargl, Kokiš, Morák, Kokrhél a Kvoky. Finálovou dvojici jste svými hlasy vybírali prostřednictvím svých e-mailů.

Hlasování bylo dnes ukončeno a my pro vás máme výsledky. Na prvním místě se s 12 hlasy umístilo jméno Kvoky. Jen o dva hlasy méně, tedy 10, získala verze Kokrhél. Tato dvě jména tak postupují do velkého finále.

Zbylá pětice semifinálových jmen se umístila následovně: Morák 9 hlasů, Kokiš 6 hlasů, Tvargl 3 hlasy, Kokrháč 2 hlasy, Morahout získal 1 hlas.

O konečné podobě jména rozhodujete opět vy svými hlasy, prostřednictvím ankety, která bude umístěna na hlavní stránce olomouckého webu. Hlasování bude ukončeno v pondělí 7. října. Pomozte vybrat to správné jméno, kterým se bude pyšnit maskot olomouckého celku! Autor vítězné verze získá od klubu za svou nápaditost odměnu.